Pril’den Sevgililer Günü’ne Özel Etkinlik

Tüm hanımların bulaşıktaki değişmeyen tercihlerinden Pril, Sevgililer Günü dolayısıyla Doors Akademi’de son derece keyifli bir etkinliğe imza attı. Sevgililer Günü’ne Özel Lezzet Atölyesi’nde bir araya geldiğimiz etkinlikte hepsi birbirinden leziz, muhteşem yemekler hazırladık.

600734_462144480508115_270411496_n

 

Yeni nesil Pril 3’lü Güç Nar ve Pril Multi-Perfect Jel’in de tanıtımının yapıldığı organizasyon, Pril’in inatçı kirleri temizlemedeki iddasını Sevgililer Günü’ne özel lezzetlerle de ortaya koymuş oldu. Şef İdil Şanal ve Şef Tayfun Doğutürk’ün eşliğinde Aşk Bahçesi (Narlı Ceviz Salata), İtalyan Öpücüğü (Risotto-Fırınlanmış Çeri Domates ve Taze Krema & Bonfile Eşliğinde) ve Kalpten Kalbe (Reçelli Kalp Şeklinde Sevgililer Günü Kurabiyeleri) isimli harika yemekler pişirdik.

BC6pHrXCEAAf1qL.jpg-large

Kalp şeklinde hazırladığım Sevgililer Günü kurabiyelerinin tarifine linkten ulaşabilirsiniz:) http://gulsereninmutfagi.com/2013/02/frambuaz-recelli-kurabiye/

photo

Yemeklerin ardından Pril 3’lü Güç Nar ve Pril Multi-Perfect Jel’in tanıtımları yapıldı ve bulaşıklar Pril’le yıkandı. Böylece Pril’in inatçı kirleri temizlemedeki gücünü deneyerek görmüş olduk:)

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Find Wireless Deals at BestInCellPhones.com. | Thanks to iCellPhoneDeals.com Free Cell Phones, Find Highest CD Rates and Incinerador De Grasa Revisión